O společnosti

 

 Cílem naší společnosti je dodávat zákazníkům kvalitní přírodní kámen v různém provedení, např. dlažby, obklady, mozaiky, dekorativní kameny, zkamenělé stromy, ale také vany a umyvadla. vozíme také deskovinu a dodáváme i pracovní desky a další výrobky na míru.

Dále prodáváme kvalitní italské keramické dlažby a obklady značek Atlas Concorde, Keope, AVA/La Fabbrica, Saime nebo mozaiky Hisbalit, Bisazza, Trend, Appinani, Sicis.

V oblasti prodeje (maloobchod i velkoobchod) přírodního kamene působíme od roku 2004.  Za tu dobu se nám podařilo získat spolehlivé dodavatele a partnery, díky nimž Vám můžeme nabídnout široký výběr materiálů v mnoha úpravách a vysoké kvalitě. K našim zákazníkům se snažíme vždy přistupovat individuálně a maximálně jim vyjít vstříc.

Sídlo a sklad naší firmy je v Dymokurech (z Prahy i Hradce Králové cca 45 minut po D11) známých mimo jiné z her divadla Járy Cimrmana (sídlíme hned vedle zmiňovaného cukrovaru, kde byl v šanonu „Melasa – výdej“ nalezen jediný dochovaný exemplář hry České nebe).

V Dymokurech jsou k vidění jak materiály do interiéru (obklady, dlažby, mozaiky), tak i do exteriéru (dlažby, kačírky, soliterní kameny) a také unikátní zkamenělé stromy, krápníky , kameny s fosiliemi a v neposlední řadě ONYXY.

Nedílnou součástí našich služeb jsou realizace. Působíme po celé ČR a SK, případně i jinde v zahraničí.

K výrobkům z kamene prodáváme i kvalitní související stavební chemii od německých firem Kiesel a Akemi, dále také alternativní výrobky od společností Weber-Terranova, Imesta a Quick-mix.

Věříme, že návštěvy u nás nebudete rozhodně litovat!

 

Kámen Donát online store

TOPlist